שאלות ותשובות

לאפשר לנו ההורים לאזן בין זמן פנוי לזמן מסכים.לעודד את ילדינו למפגשים עם חברים והכל דרך שימוש בקליק...

הדרך הקלה למציאת חברים היא לשייך את הילד לקבוצת חברים לדג' כיתה בבית ספר או גן. השיוך יבוצע בהגדרות קבוצה.
המערכת תציע לך גם חברים של חברים ואפילו אפשרות לבחירת הילדים דרך רשימת אנשי הקשר שלך.

 

יתכן שאתם הראשונים בקבוצה. יש לחפש את החבר דרך אנשי הקשר ולזמנם להירשם לאפליקציה, כאשר החבר ישייך עצמו לקבוצה, הבאים יראו בקבוצה אתכם ואת החבר וכן הלאה.

המערכת מכילה את מוסדות החינוך בכל הערים בארץ. במידה ואינך מוצא את המוסד אנא בדוק את כתובתךהאם ילדיך לומדים בעיר בה ממוקמת הכתובת? אם לא שנה את העיר וחפש את הקבוצה.

במידה ולא מצאת את הקבוצה אליה אתה משתייך, ניתן להוסיף קבוצה לדג' ג'ודו גיא שמולביץ. הנרשמים הבאים ימצאו את הקבוצה, ויוכלו להצטרף אליה.

הצלמיות מופיעות כאשר לילדיך אין תמונה במערכת. באפשרותך להגדיר תמונות לילדיך במסך הגדרות ילדים. ניתן לעלות תמונה מגלריה או לצלם את הילד. אין צורך להתמקד בפני הילד, אנו נעשה זאת באופן אוטומטי עבורך ונציג את פני הילד בלבד. אז חייכו

הצלמיות מופיעות כאשר לילדיך אין תמונה במערכת. באפשרותך להגדיר תמונות לילדיך במסך הגדרות ילדים. ניתן לעלות תמונה מגלריה או לצלם את הילד. אין צורך להתמקד בפני הילד, אנו נעשה זאת באופן אוטומטי עבורך ונציג את פני הילד בלבד. אז חייכו

מסך הבית הינו מסך המעורבות ההורית שלנו וצבע המסגרת מורה על הפעילות המתוכננת של ילדינו להיום:

 צבע ירוק – לילדינו מתוכנן לו"ז אחה"צ – חוג ו/או פגישה עם חברים.

 צבע אדום – לילדינו לא מתוכנן דבר היום. אולי נזמין לו חבר?

פשוט,לוחצים על התמונה של הילד ומועברים ליומן ההזמנות של הילד. ביומן זה רואים מי מהחברים פנוי למפגש, מי הזמין את ילדי וממתין לאישורו ומי אישר את ההזמנה של ילדי.

לכל ילד יש מערכת של הגדרות: מסך הגדרות ילדים.

זמן פעילותהזמן בו הילד פעיל. זמן הפעילות יכול להיות מוגדר באופן שונה בין אמצע שבוע לסוף שבוע.

פעילות מאורגנתזמן הפעילות במוסד חינוך,חוגים וכד'.

עלינו להגדיר לילדינו מהו זמן הפעילות שלהם. על מנת להקל את התהליך, ניתן להגדיר את זמן הפעילות רק בשעות בהם אנו מעוניינים במפגשים עם חברים לדג' אחה"צ. ולאחר מכך להגדיר את הפעילויות המאורגנות (חוגים). כל זמן אחר יוגדר במערכת כזמן מפגש עם חברים.

ראשית היינו ממליצים להיכנס למסך הזמנות לקטגוריית ממתינים לאישור ולבדוק האם אנו מוצאים שם חבר שאנו מעונינים לפגוש ולאשרו. לא מצאנו, נחזור לחברים פנויים ונבחר את החבר שאנו רוצים לפגוש ונזמנו ע"י לחיצה על תמונת החבר. לחיצה על התמונה תשאל האם ברצונך להזמין את החבר ,אישור ישלח הזמנה לחברך.

אנו מניחים הנחה כי הפגישה נערכת מתבצעת בבית המזמין. אם לא, ניתן להזין בגוף ההזמנה נקודת מפגש שונה.ניתן להוסיף הערה בגוף ההזמנה אם הפגישה נערכת במקום אחר.

האפליקציה מציגה את הזמן הפנוי של החברים של ילדיך. אם לא מוגדרים לילדיך חברים או מספר החברים שמוגדר מועט, יתכן שלא תמצא חברים זמינים. במקרה כזה מומלץ לחזור למסך חברים ולבחור חברים נוספים:

  • ילדים הנמצאים עם ילדיך במסגרות השונותוודא כי הגדרת לילדיך מסגרת.
  • חברים של חברים של ילדיך.
  • הוספת חבר מרשימת אנשי הקשר.

המערכת מאפשרת ניווט לכתובת המגורים של החבר. במידה והפגישה נערכת במקום אחר, יש אפשרות ליצור קשר ישירות מהאפליקציה להורה ולברר.

כאשר זמן הפנאי של ילדיך מחולק למספר זמנים לדוגמא, כאשר יש לילדיך חוג ,תוכל לבחור חבר לפני החוג ולאחריו.על מנת לאפשר גמישות בבחירה יפוצל החבר לכל הזמנים בהם ילדיך פנוי. שים לב כי החבר מופיע כל פעם עם שעה שונה, בחר את השעה הנוחה והזמן אותו.

בכותרת דף ההזמנות יש מסננת, לחץ עליה והקלד את שם החבר. במידה והוא פנוי למפגש תראה אותו.

לפעמים אנו מחפשים שינויים ואיננו רוצים שילדינו יפגשו את אותם חברים יום אחרי יום, למקרים אלו יצרו אפשרות להסרת החבר באופן זמני (רק ליום נוכחי). הזז את תמונת החבר במסך ההזמנות, ימינה או שמאלה והוא יעלם.

במקרה בו ברצונך להסיר חבר מהרשימת החברים באופן קבוע יש לגשת לרשימת חברים שלי,לבחור את החבר וללחוץ על כפתור הסרה. חבר זה לא יופיע יותר ברשימת החברים ולכן לא תראה אותו במסך ההזמנות.

ראשית עדכן את עיר המגורים החדשה, עדכן את מוסדות החינוך בהם ילדיך מתחנכים ( בי"ס וכיתה) והאפליקציה תציע לך חברים חדשים שאתה יכול להוסיף לרשימת החברים של ילדיך.

האפליקציה תציע לילדיך גם חברים של חברים שלהם וגם חברים מאנשי הקשר בנייד.

וודאי, כל הנדרש הוא לפתוח את כפתור הזמינות במסך ההזמנות ולכבות את הזמן הפנוי. החל מרגע זה תוכל להינות מזמן משפחתי ללא הפרעות.

לפעמים ילדינו לא מוצאים חברים שהם רוצים להיפגש איתם ולפעמים גם חברים לא ירצו להיפגש עם ילדינו. עבור המקרים הללו יצרנו את כפתור Fun Time . לחיצה על הכפתור תציג לכם את האירועים/האטרקציות/בתי האוכל שיש היום וזמינים עבורכם. לחיצה על בית העסק תאפשר לכם להזמין את הפעילות באתר בית העסק או לשוחח איתו. תבלו!.

כפתור Fun Time הינו החלון שלכם לשבירת שיגרה.לחיצה על הכפתור תציג לכם את האירועים/האטרקציות/בתי האוכל שיש היום וזמינים עבורכם. לחיצה על בית העסק תאפשר לכם להזמין את הפעילות באתר בית העסק או לשוחח איתו. תבלו!.